2142/9012
“Double V Wallet” pung af rødt Taurillon læder med brunt monogram kanvas og gyldne beslag, et rum foran, et rum med en indvendig lynlås lomme, en indvendig lomme, kortpladser og rødt læderfor. 2017. H. 10 x B. 19 x D. 1 cm.
Original æske og dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag