1632/1699
Miniature drejebænk af messing og grønlakeret jern. L. 56. 20. årh.s midte. Medfølgende elmotor samt æske med borepatroner og specialværktøj.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 11. august 2016
Vurdering
Hammerslag
31 bud