872/262
Fransk kaminur af forgyldt bronze, urhus med ungt par i renaissance dragter. 19. årh.s midte. H. 55. B. 38. D. 19.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Der gives ingen garanti for værkets funktion.
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag