2004/583
Kim Tschang-yeul (f. Maengsan 1929)
“Water Drops”, 1988. Sign. Kim Tschang-yeul, 196/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 110×74. Uindrammet.
Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud