12125/150
Troels Trier (f. Vallekilde 1879, d. 1962)
Ænder. Sign. T. Trier. Akvarel på papir. Lysmål 26×34. Rammemål 28×35.5.
Glas gået i stykker . Har enkelt pletter.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag