2417/8
Mindre vitrine af valnød- og nødderod, front med låge af glas bag hvilken hylde, dekoreret med intarsia og beslag af bronzer. 19. årh. H. 102,5. B. 77. D. 31.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag