2435/86
Konsol af rigt udskåret og forgyldt træ, prydet med putto, volutter og guirlander. 19. årh. H. 69. B. 88. D. 36.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Pyntelister mangler.
Vurdering
1133263 |