2103/639
Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Komposition. Sign. Trampedach 82, 166/190. Litografi i farver. Lysmål 100×75.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
40 bud