2137/​1329

Hermès

Bælte af sort og brunt læder med gyldent H spænde. Str. 70. Længde ca. 85 cm. Bredde ca. 3 cm. Justerbar str. 67–73 cm. 1995.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 15. september 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag