2039/​284

Fiskebestik af pletsølv, bestående af seks fiskeknive og seks -gafler. 19. årh. (12)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graverede.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK