2039/284
Fiskebestik af pletsølv, bestående af seks fiskeknive og seks -gafler. 19. årh. (12)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Graverede.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag