12141/240
Klas-Göran Tinbäck (f. 1951, d. 1981)
To vaser af glas med hvidt underfang, prydet med sort og blåt mønster. Sign. H. 11,8–36,5 cm. (2)
Den høje vase har lidt ridser.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag