12141/​240

Klas-Göran Tinbäck (f. 1951, d. 1981)

To vaser af glas med hvidt underfang, prydet med sort og blåt mønster. Sign. H. 11,8–36,5 cm. (2)

Sælger oplyser

Den høje vase har lidt ridser.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag