2439/852
Dansk design
Standerlampe med stamme af messing og fod af palisander, monteret med plisseret skærm af hvid akryl. 1960'erne. H. inkl. skærm 158.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering