2439/​855

Dansk design

Justérbar standerlampe af patineret messing med skærm af gul akryl. 1930–40'erne. H. max. 156.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?