2142/​9249

Cartier

“Vintage Briefcase” af sort læder med sølvfarvede beslag, håndtag, et rum, en indvendig lynlås lomme, en indvendig åben lomme og beige stof for. H. 30 x B. 40,5 x D. 5 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Løs søm indvendigt. Lidt ridser på hjørner. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.750 DKK

1.750 DKK
1.700 DKK