2142/9249
“Vintage Briefcase” af sort læder med sølvfarvede beslag, håndtag, et rum, en indvendig lynlås lomme, en indvendig åben lomme og beige stof for. H. 30 x B. 40,5 x D. 5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Løs søm indvendigt. Lidt ridser på hjørner. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag