2137/1317
Georg jensen, Hans Hansen, Christian Dior
Tre slipsenåle samt et par manchetknapper af sterlingsølv og forgyldt sølv. L. 2,5–6 cm. Vægt ca. 46 g. (5)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 15. september 2021
Vurdering
Hammerslag