2137/​1317

Georg jensen, Hans Hansen, Christian Dior

Tre slipsenåle samt et par manchetknapper af sterlingsølv og forgyldt sølv. L. 2,5–6 cm. Vægt ca. 46 g. (5)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 15. september 2021

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK