2022/503
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
“Alléen Le Thoronet”. Sign. Helge Ernst samt sign. på bagsiden Helge Ernst 1987 med titel. Olie på lærred. 90×100
God stand.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag