2445/120
Et par danske lysestager af sølv. Barokform. 20. årh. H. 18. Udfyldte. (2)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
1002341 | ||
923452 (Autobud) | ||
1002341 | ||
923452 | ||
898669 | ||
1166390 | ||
1105935 (Autobud) | ||
1166390 | ||
1105935 (Autobud) | ||
1166390 | ||
1105935 (Autobud) | ||
250345 | ||
1105935 (Autobud) | ||
250345 | ||
1105935 | ||
250345 | ||
894940 |