2442/858
“Aeron”. Justérbar kontorstol af formstøbt kunststof og metal. Formgivet 1992. Str. C. Udført hos Herman Miller.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering