877/708
Rolf Hanson (f. Malmö 1953)
“Eadem fed atelier”. Sign. på bagsiden Rolf Hanson 2007 med titel. Olie på plade. 170×160
Proveniens: Gallleri Susanne Ottesen, København.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag