893/​192

Fritstående fransk konsol af forgyldt træ med plade af hvid marmor. Louis XIV form, 19. årh.s slutning. H. 79. L. 150. B. 85.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag

11.000 DKK