893/192
Fritstående fransk konsol af forgyldt træ med plade af hvid marmor. Louis XIV form, 19. årh.s slutning. H. 79. L. 150. B. 85.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag