2031/221
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
Opstilling med en buket roser på en træstub. Sign. Laura Møller! Olie på træ. 23×31.
Retoucheringer. Minimale krakeleringer. Behov for let overfladerensning. Svagt mærke i øverste højre hjørne efter klistermærke eller lign.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
30 bud