2424/38
Et par armstole af mahogni, dekoreret med intarsia, sæder med blomstret møbelstof. Empire form. Cirka 1900. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag