2125/​603

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

To kompositioner. Tryksign. Mogens Andersen. Litografi og offset i farver. Bladstørrelse 42×38 og lysmål 63×52. (2)

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 22. juni 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK
(Autobud) 2.000 DKK
2.000 DKK
(Autobud) 1.050 DKK
1.000 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK