2125/603
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
To kompositioner. Tryksign. Mogens Andersen. Litografi og offset i farver. Bladstørrelse 42×38 og lysmål 63×52. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag