2441/595
Carsten Krogstrup (f. 1963)
“Rød spejling”, 2005. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på plade. 25×20.
Original stand.
Vurdering
11 bud
800992 | ||
1058827 (Autobud) | ||
800992 | ||
1058827 | ||
800992 (Autobud) | ||
1058827 | ||
800992 | ||
1159764 | ||
822821 | ||
809530 | ||
800992 |