2048/119
Dansk Louis XVI spejl af forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 122. B. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bemalig og forgyldning. Senere spejlglas.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud