2103/554
Jonas Pihl (f. 1978)
Komposition. Sign. på bagsiden Jonas Pihl, 2013. Olie på lærred. 194×272. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag