1247/1644
Dansende gudinder. To orientalske figurer af delvist forgyldt og patineret bronze. 20. årh. H. 38 og 41. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. november 2012
Vurdering
Hammerslag