1247/​1644

Dansende gudinder. To orientalske figurer af delvist forgyldt og patineret bronze. 20. årh. H. 38 og 41. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 22. november 2012

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

650 DKK

(Autobud) 650 DKK
600 DKK
500 DKK