2142/59
Forgyldt senempire konsol med senere marmorplade. Ca. 1830. H. 70. B. 78. D. 38.
Brugsslitage. Pladen knækket. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag