1508/​1705

Samling på 10 servietringe af sølv. Primært Danmark og England 20. årh. Vægt ca. 310 gr. (10)

Mindre buler, ridser og mærker. Delvis graveret.

Varia, 19. februar 2015

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK