2124/7569
Martin Bigum (f. København 1966)
“The Face of God”, 2006. Sign. Martin Bigum 2006, 73/150. Litografier i farver. Lysmål 34 × 32. Original mappe medfølger. (6)
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Undersøgt i ramme. Mappe påskrevet med tusch.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag