2447/321
Margrethebæger af delvis forgyldt sterlingsølv. Udført hos Edvard Andersen. Vægt ca. 145 gr. H. 8. Diam. 9,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
926378 | ||
1105691 | ||
926378 | ||
1105691 | ||
332057 | ||
928549 | ||
1168350 | ||
332057 |