2248/​887

Mads Caprani

Standerlampe af hvidlakeret træ og metal. Udført og mærket hos Caprani Light. H. 154.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Manglende skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 29. november 2022

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag