2418/77
Kommode af mahogni med plade af marmor, afrundede hjørner med skuffer. Louis XVI form, ca. 1900. H. 78. B. 107. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag