2204/44
Tysk empire kommode af mahogni, afrundede hjørner, front med to skuffer, runde, tilspidsede ben med sabots. 19. årh.s begyndelse. H. 80. B. 35. D. 34.
Restaureret. Enkelte ridser og mærker. Finér reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
12 bud