2015/566
Louis Cane (f. Beaulieu-sur-Mer 1943)
Uden titel. Sign. Cane 1900, 45/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×91.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud