2312/593
Osmund Hansen (f. Skovshoved 1908, d. Charlottenlund 1995)
Komposition, 1991. Sign. OH; sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 150×120.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag