2048/290
Et par Louis XVI form altervaser af tin. I bunden graverede Congr(eation) S(t) Barb(ara). 19/20. årh. H. 21 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag