2103/966
Ubekendt designer
Gyngehest af hvid- og brunlakeret træ. L. 67.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Flere afslag og defekter. Afskalninger. Klistermærker.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag