2103/​966

Ubekendt designer

Gyngehest af hvid- og brunlakeret træ. L. 67.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Flere afslag og defekter. Afskalninger. Klistermærker.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag