Foto endnu ikke klar
888/213
Et par russiske kommoder af mahogni med beslag af forgyldt bronze og messing, hver med profileret top og front med to skuffer. Louis XVI form, 20. årh. H. 88. B. 112. D. 53. (2).
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag