2142/7650
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Suite på seks kompositioner. Usign. Olie på aluminium. 120×100. (6)
Dette emne handles i fuldmoms
Mindre afskalninger.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag