2415/894
Kay Folsø (f. 20. årh.)
“Goddag”. Sign. Kay Folsø 1953. Udskåret træ og metal. H. 25. B. 15,5.
Hat med afskalninger.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag