2443/​2102

Piaget

Dancer af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Ref. 81327K81. Quartz værk. Integreret lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 17,5 cm. Vægt ca. 80 g. B. 20 mm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Uret kan ikke umiddelbart stilles. Mangler batteri. Mindre ridse på glas.

Armbåndsure, 23. oktober 2024

Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hammerslag

26.000 DKK

26.000 DKK