2439/693
Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943)
Bordlampe af patineret diskometal. Dråbeformet, kantet stamme, fodstykke med buende kant. Stemplet monogram Just A., dessin 2256. H. ekskl. fatning 30.
Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser, hak og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
13 bud
800608 | ||
941094 (Autobud) | ||
800608 | ||
941094 (Autobud) | ||
800608 | ||
941094 (Autobud) | ||
178112 | ||
941094 (Autobud) | ||
1099977 | ||
941094 | ||
1099977 | ||
941094 | ||
1099977 |