1908/1574
Torso af marmor - togaklædt buste. Frankrig 18 årh. H. 40 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Eroderet overflade.
Varia, 21. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
21 bud