905/686
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
“Fisk og fly og Hest”. Sign. Heerup 70. Olie på masonit. 38×143.
Malerier og skulpturer, 7. december 2021
Vurdering
Hammerslag