2104/334
En samling rosenkranse af metal og bronze, flere kors prydet med emalje. Primært 20. årh. (25)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud