2419/149
Fyldepen af sort riflet komposit med forgyldte detaljer, spid af 18 kt. guld. L. 14,2. Original æske medfølger.
Fremstår med minimale brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
13 bud